Jeigu aiškiai nenurodyta kitaip, šioje svetainėje esanti informacija, įskaitant, bet neapsiribojant, logotipu, tekstais, paveiksliukais, grafikais, failais (toliau - Turinys) yra svetainės administracijos nuosavybė, saugoma Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo nustatyta tvarka. Svetainės lankytojai gali naudotis svetainės Turiniu tik asmeninėms reikmėms, be teisės šį Turinį platinti, atgaminti ar naudoti komerciniais tikslais. Svetainėje pateiktą Turinį naudoti kituose internetiniuose tinklapiuose ar informaciniuose leidiniuose, galima tik gavus rašytinį svetainės administracijos sutikimą. Cituojant svetainėje pateiktą informaciją, būtina nurodyti šią svetainę, kaip informacijos šaltinį.

Straipsnio santrauka

Straipsnio pavadinimas: Autorinės teisės

Aprašymas:

Paskelba: 2019-07-02

Atnaujinta: 2019-07-09

Leidėjas: Investicijos ir Finansai

InvesticijosirFinansai.lt

Svetainė InvesticijosIrFinansai.lt nėra skolintojas, finansų ekspertas, patarėjas ar jokia kita finansinė institucija. Šioje svetainėje pateikiamas turinys nėra ir neturėtų būti suprantamas kaip patarimas, rekomendacija, pasiūlymas ar skatinimas pirkti, parduoti, sudaryti sandorį ar atlikti kitus veiksmus su finansinėmis priemonėmis. Prieš priimant sprendimą investuoti, primygtinai rekomenduojame atidžiai įvertinti savo finansinę situaciją, pasikonsultuoti su nepriklausomu finansų patarėju ir įsitikinti, jog aiškiai suprantate su investicija susijusią riziką. Investuokite atsakingai!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su mūsų Privatumo politika ir slapukų naudojimu.