Nuosavas verslas namuose, tampa greitai plintančiu pajamų gavimo modeliu. Straipsnyje rasite puikių idėjų kokiu verslu užsiimti namuose galite jau šiandien bei patarimų kaip jį sėkmingai pradėti.

Nuosavas verslas namuose, tampa labai greitai plintančiu papildomų pajamų gavimo modeliu.

„Jei nerizikuosite, visuomet dirbsite tam, kuris rizikuoja.“ – N. Denzel

Tikriausiai esate girdėję, jog nemažai šiuo metu garsių ir didelių įmonių buvo įsteigtos virtuvėje ar tiesiog garaže. Daugelis dabar garsių verslininkų, savo verslus pradėjo tiesiog iš idėjos, kaip papildomą užsiėmimą, kuris ne tik patinka, bet ir duoda papildomų pajamų. Iš tiesų, šiuo metu galime stabėti aiškią tendenciją, kad verslas namuose darosi vis populiaresniu papildomų, o ilgainiui ir pagrindinių pajamų šaltiniu.

Verta pažymėti, kad dar visai nesenai namų verslas buvo nepelnytai nuvertintas – į virtuvėje įrengtą asmeninį „biurą“ niekas rimtai nežiūrėdavo, o verslas namų sąlygomis, buvo laikomas greičiau amatu nei tikru verslu. Pastaruoju metu, šis atgyvenęs požiūris smarkiai keičiasi. Darbuotojai labai greitai įvertino atsiradusias galimybes negaišti laiko eismo spūstyse ir patogiai dirbti iš namų, o darbdaviai - džiaugiasi sumažėjusiomis biuro išlaikymo išlaidomis. Net valstybiniame sektoriuje sparčiai populiarėja darbas nuotoliniu būdu.

Vykstantiems pokyčiams didžiausią įtaką padarė spartus informacinių technologijų vystymasis ir tobulėjimas. Šiais laikais jau įprasta, kad daugelį kasdienių darbų – apsipirkti, apsidrausti ar susimokėti sąskaitas, galime atlikti tiesiog prisėdę prie kompiuterio. Turint galvoje, kad daugelis šiuolaikinių verslų nereikalauja didelių finansinių investicijų ir jiems pradėti užtenka kompiuterio, internetinio ryšio ir daug savo laiko, tikriausiai pastarasis technologinis veiksnys žmones skatina vis dažniau atsisakyti įprasto darbo ir užsiimti nuosavu verslu namuose.   

Akivaizdu, kad šiuo metu pradėti namuose savo nuosavą verslą yra lengviau nei bet kada anksčiau. Žinoma tai nereiškia, kad jūsų nauja veikla per vieną naktį taps pelninga. Greičiausiai taip nebus. Tačiau jei turite didelį norą, gerą planą bei esate pasiruošę daug ir kryptingai dirbti – sėkmės galimybė padidėja eksponentiškai. Taigi, jei vis dar svarstote kokiu verslu užsiimti namuose ar kaip geriausiai jį pradėti, kviečiame skaityti toliau.

Nuosavas verslas namuose – kas tai?

Formaliai, verslas namuose galėtų būti apibūdintas kaip namuose vykdoma paprasta bei saugi komercinė veikla, kuri nereikalauja sudėtingų technologinių įrengimų, didelių gamybinių patalpų ir daug darbuotojų. Kitaip sakant, verslas namuose – tai minimalių pradinių investicijų reikalaujanti veikla, kuomet pagrindinės sąnaudos produkto vertei sukurti yra jūsų darbo laikas, o pats produktas kuriamas ar paslaugos teikiamos namuose.   

Dažniausiai namų verslo idėjos būna susijusios su komercine veikla internete, savo įgūdžių ir žinių pardavimu, įvairių rankų darbo gaminių bei aksesuarų gamyba, maisto ruošimu ir kitais tradiciniais amatais. Namuose pagamintą produkciją verslininkai parduoda internetinėse parduotuvėse, turgavietėse, mugėse, švenčių metu arba tiesiog nuolatiniam klientų ratui.

Verslo namų sąlygomis privalumai ir trūkumai

Svarstant ar šiuo metu verta pradėti užsiimti kažkokia papildoma veikla namuose, visuomet reikia pasverti planuojamos veiklos galimus privalumus ir trūkumus. Tik taip galėsite objektyviai įvertinti savo situaciją ir priimti teisingą sprendimą. Tuo labiau, kad namų verslas gali būti vertinamas kaip kompleksinė veikla, turinti savo pliusų ir minusų.

Tiesa ta, kad vieniems žmonėms, jų nuosavas verslas namuose yra galimybė įgyvendinti savo sugalvotas idėjas bei sumanymus. Tokie žmonės vertina, kad namuose jie gali susikurti sau priimtiną darbo aplinką, negaišti laiko spūstyse keliaujant  į darbą ir visą savo dėmesį sutelkti į kuriamą produktą. Iš kitos pusės, dalis žmonių tiesiog neįsivaizduoja savo dienos be aiškiai nustatytų darbo valandų arba gyvo bendravimo su žmonėmis.

Vienas iš didžiausių namų verslo privalumų yra tas, kad šią veiklą gali pradėti net ir rizikuoti nenorintys žmonės. Kaip minėjome, verslas namuose yra nedidelių pradinių investicijų reikalaujanti veikla, todėl pradedant ją vykdyti, žmogus nerizikuoja prarasti visų savo santaupų. Dažniausiai blogiausiu atveju yra prarandama tik daug laiko.

Kaip privalumą, taip pat būtų galima paminėti ir lankstesnį nei įprasta dienos grafiką. Būdamas namų verslininku esate pats sau vadovas, todėl galite pats nuspręsti kada, kiek ir kur norite dirbti. Pavyzdžiui jei vykdant verslą dažnai tenka susitikti su klientais – galite lanksčiau derintis prie klientų dienotvarkės. Jeigu jūsų veikla yra susijusi su kūrybą, o kurti jums geriau sekasi naktį – tuomet galite dirbti ir naktimis. Kaip minėjome, esate pats sau vadovas.

Iš kitos pusės, namuose vykdomas verslas ne taip stipriai įpareigoja kaip darbas biure. Vienas iš didžiausių verslo namuose trūkumų yra tas, kad kartais labai sunku prisiversti dirbti. Kuomet esate pats sau vadovas, niekas nedraudžia truputį patingėti ir atidėti svarbius suplanuotus darbus kitai dienai. Taigi, kuriant nuosavą verslą namuose, svarbu apgalvoti ne tik finansines planuojamos veiklos detales, bet ir tam tikrus savikontrolės mechanizmus, kurie neleistų nukrypti nuo pagrindinio tikslo.

Verslas namuose – pagrindiniai žingsniai nuo kurių verta pradėti savo naują veiklą

Taigi, kaip pradėti sėkmingą verslą savo namuose? Tikriausiai viskas prasideda nuo atsiradusio supratimo, kad už tai, kas jums iki šiol atrodė tik pomėgis, taip pat galima prašyti pinigų. Juk šiuo metu vis dažniau žiniasklaidoje pastebime sėkmės istorijų, kuomet neturint didelių pradinių investicijų ir naudojantis namuose turimais resursais, verslas gimė kaip hobis ar savotiškas nedidelis versliukas namuose.

Tiesą sakant, verslą savo namuose labai dažnai pradeda žmonės, turintys konkretų hobį arba mėgstamą veiklą. Iš esmės, tai gali būti patys įvairiausi užsiėmimai, svarbu kad pradžioje jie nereikalautų didelių patalpų, gausių investicijų ar kažkokių specialių įrengimų. Namuose verslas dažniausiai nėra kuriamas kaip pagrindinis pajamų šaltinis. Pačioje pradžioje, papildomu užsiėmimu veikiau yra siekiama šiek tiek prisidėti prie pagrindinių pajamų, nei vykdyti veiklą iš kurios būtų galima pilnai save išlaikyti. Supratimas, kad papildoma naminė veikla galėtų atnešti net ir didesnes pajamas nei tos, kurios yra gaunamos pagrindiniame darbe, kaip taisyklė ateina truputį vėliau, kuomet namų verslas pradeda įsibėgėti.

Iš kitos pusės, bet kokio verslo, net ir verslo namuose, kūrimas, turi aiškius žingsnius, kuriuos visuomet būtina žengti, norint, kad verslas neužsibaigtų vos tik prasidėjęs. Gaila, tačiau vien idėjos ir gerų norų šiuolaikiniame versle dažniausiai nepakanka, todėl siekiant, kad jūsų pomėgis virstų realiu verslu, o neliktų tik papildomas pajamas duodančia antraeile veikla, kuriant namų verslą reikėtų nedaryti klaidų, kurias daro dauguma jaunų verslininkų. Apie dažniausiai verslą namuose kuriančių žmonių daromas klaidas ir būtinus žengti žingsnius, toliau ir pakalbėsime.

1. Įvertinkite savo turimus talentus ir įgūdžius

Visų pirma, įvertinkite savo turimus talentus. Apgalvokite kokius dalykus darote gerai ir kur jums labiausiai sekasi. Pavyzdžiui, galite turėti talentą kūrybai arba puikiai bendrauti su kitais žmonėmis. Galite turėti talentą skaičiams arba tiesiog mokėti viską tinkamai suorganizuoti. Jūsų turimi talentai ir teisingas jų panaudojimas yra bet kokio sėkmingo verslo, žinoma ir verslo namų sąlygomis, pamatas.

Vėliau įvertinkite savo įgūdžius. Atkreipkite dėmesį, kad esminis skirtumas tarp talento ir įgūdžių yra tai, kad talentas veikia pasyviai, o įgūdžiai naudojami aktyviai. Kitaip sakant, talentas yra įgimtas, o įgūdžiai yra išmokstami. Pavyzdžiui, kūrybingas žmogus gali turėti puikius piešimo, dizaino arba tekstų rašymo įgūdžius, o bendraujantis žmogus, gali sakyti viešas kalbas arba atlikti įtikinamus naujo produkto pristatymus auditorijai. Esmė ta, kad sėkmingai nuosavo verslo namuose pradžiai, jums prireiks apjungti savo talentą su turimais įgūdžiais.

2. Apjungę talentus su įgūdžiais sudarykite verslo namuose idėjų sąrašą

Šiame etape, įvertinus turimus talentus ir įgūdžius, jums tiesiog reikia atsakyti į iš pirmo žvilgsnio labai paprastą klausimą – „kokiu verslu, su savo talentais ir įgūdžiais, aš galiu užsiimti namuose?“

Svarbu pažymėti, kad šiame etape jūs privalote sudaryti kuo ilgesnį idėjų sąrašą. Nevaržykite savęs! Be jokios abejonės jūs turite daugiau nei vieną talentą ar įgūdį, kuriuo galite pasigirti. Atminkite, šiuo metu visos jūsų sugalvotos idėjos verslui namuose yra tinkamos. Geriausias idėjas atsirinksime vėliau.

Jeigu aplakė idėjų badas ir niekaip neišeina sugalvoti gerų verslo namuose idėjų – ne bėda, mūsų straipsnyje apie tinkamos naujos verslo idėjos paieškas, surasite puikių patarimų kaip pažadinti savo kūrybiškumą ir susipažinsite su efektyviausiomis idėjų generavimo metodikomis. Keletą idėjų verslui namuose taip pat pateiksime ir šiame straipsnyje!

3. Įvertinkite ar jūsų sugalvotos verslo idėjos namuose gali būti įgyvendintos

Prieš pradedant kažkokią veiklą, reikėtų žinoti, kad ne kiekvienas verslas gali būti efektyviai vykdomas namų sąlygomis. Kai kurie verslai apskritai negali veikti namuose. Pavyzdžiui, gyvenant daugiabutyje, kaimynai jums tikrai nepadėkos jei bute sugalvosite atidaryti gamybos cechą. Kitas reikalas jeigu gyvenate kaime. Apskritai, namų verslo idėjos kaime gali visiškai skirtis nuo idėjų, kurias galite įgyvendinti gyvendami mieste.

Taigi, šiame etape jums reikia sugrįžti prie sudaryto verslo namuose idėjų sąrašo ir negailestingai išbraukti visas sugalvotas idėjas, kurias jums būtų problematiška įgyvendinti namuose.

4. Prieš imdamiesi verslo namuose, būtinai įvertinkite būsimos veiklos pelningumą

Jūs galite turėti puikių talentų ir gerų įgūdžių, tačiau jeigu žmonės nenori mokėti už siūlomas paslaugas ar prekę – jūsų verslas namuose neveiks. Todėl sekantis ir matyt pats svarbiausias jūsų žingsnis būtų paversti idėją į pelną. Iš esmės yra trys būdai pinigams uždirbti namuose: parduoti prekes, parduoti įgūdžius arba parduoti turimas žinias.

Taigi, dar kartą grįžkite prie likusių namų verslo idėjų ir įvertinkite kiekvienos idėjos galimą pelningumą. Vertindami pelningumą turite atsakyti į šiuos du klausimus:

  • Kiek yra žmonių kurie sutiktų mokėti už siūlomą prekę ar paslaugą?
  • Ar iš numatomų pardavimu galiu uždirbti pakankamą pelną?

Jeigu gauti atsakymai nors į vieną iš šių klausimų jūsų netenkina – išbraukite idėją iš savo idėjų sąrašo. Verslas kuriamas tam, kad uždirbtų pelną, todėl iš savo veiklos namuose turite gauti pakankamai pajamų, kurios ne tik padengtų veiklos išlaidas, bet ir leistų uždirbti pelną. Nemažai žmonių šį svarbų dalyką pamiršta, todėl tuščiai iššvaisto daug savo brangaus laiko.

5. Tinkamai įforminkite savo namų verslą – pasirūpinkite leidimais ir licencijomis

Verslas namų sąlygomis, kaip ir bet kuri ekonominė veikla, privalo būti tinkamai įformintas. Pačioje pradžioje jums pilnai užteks išsiimti individualios veiklos pažymą arba verslo liudijimą. Šiuos dokumentus išduoda Valstybinė mokesčių inspekcija. Norint įregistruoti individualią veiklą arba užsisakyti verslo liudijimą, jums tiesiog reikia prisijungti prie Valstybinės mokesčių inspekcijos sistemos ir joje užpildyti reikiamus duomenis. Taip pat nepamirškite pasirūpinti būtinais leidimais ir licencijomis, kurių gali prireikti vykdant veiklą.

Mūsų siūlomos idėjos verslui namuose – išsirinkite sau tinkamiausią ir išbandykite!

Kaip ir žadėjome, pateikiame keletą idėjų verslui pradėti, kurias galėsite patys išbandyti savo namuose. Žinoma, tai toli gražu ne visi verslo idėjų pavyzdžiai kurie gali būti, tačiau šios idėjos padės jums suprasti kuria linkme reikia galvoti planuojant papildomą veiklą namuose.

Maisto ruošimas

Maisto ruošimas namuose. Jei turite talentą maisto gaminimui, kodėl nepradėjus jo gaminti namuose už užmokestį?

Visiems žinoma, kad Lietuvos šeimininkės nuo seniausių laikų garsėja išskirtiniais gaminiais. Jų gaminamus šimtalapius, skruzdėlynus ar šakočius ne tik patys skanaujame, bet ir užsienio svečius drąsiai vaišiname. Todėl visiškai nestebina, kad pasak VšĮ „Versli Lietuva“ atstovų, daugiau nei pusė kreipimusi verslo pradžios klausimais yra susiję su maisto tvarkymo veikla. Taigi, jei patinka suktis virtuvėje ir turite talentą maisto gaminimui, kodėl nepradėjus gaminti namuose už užmokestį?

Rankdarbiai, amatai ir menas

Namuose padarytus rankdarbius galite parduoti internetu.

Šiais laikais, kuomet dauguma daiktų yra gaminami masiniu būdu, rankų darbas ir gaminių originalumas pradedamas stipriai vertinti. Seniau, kai internetas dar nebuvo taip išsivystęs, prekiauti savo sukurtais rankdarbiais buvo sudėtinga, kadangi reikėjo turėti fizinę parduotuvę. Dabar padėtis kardinaliai pasikeitė. Namuose sukurtus rankdarbius galite pardavinėti specializuotose internetinėse svetainėse, aukcionuose arba susikurti savo elektroninę parduotuvę.

Tinklaraščio rašymas

Internetinio tinklaraščio rašymas - tai puiki verslo namuose idėja, kurią galite įgyvendinti nors ir šiandien. Svarbu turėti apie ką rašyti!

Jeigu jums sekasi rašyti, tuomet internetinio tinklaraščio rašymas yra puiki verslo namuose idėja, kurią galite pradėti įgyvendinti nors ir šiandien. Specialios internetinės platformos leis susikurti savo tinklaraštį keletu mygtukų paspaudimų ir jau tą pačią dieną galėsite paskelbti pirmąjį savo straipsnį. Svarbiausia rašyti apie lankytojams įdomius ir aktualius dalykus, o uždirbti galėsite patalpinę tinklaraštyje reklamą.

Buhalterinės paslaugos

Buhalterines paslaugas galite teikti ir iš namų, juk įmonės sąvininkui visiškai nesvarbu kurioje vietoje sėdi buhalteris, svarbiausia, kad įmonės buhalterija būtų tvarkinga.

Buhalteris – tai puiki specialybė verslui namuose, kadangi savo paslaugas galite parduoti net neišeidami iš savo kambario. Nuotoliniu būdu dirbantis buhalteris naudingas ir klientui, kadangi sutaupoma nemažai biuro ir personalo išlaikymo išlaidų. Juk jūsų klientui svarbiausia, kad būtų tvarkinga jo buhalterija, o kur ji tvarkoma jam nėra jokio skirtumo! Taigi, jeigu jums patinka skaičiai, pats metas pagalvoti apie buhalterio specialybę ir buhalterinių paslaugų teikimą.

Prekyba internetu

Atidaryta internetinė parduotuvė leis pradėti versla iš namų.

Kiekvienais metais internetinės prekybos rinkos dalis didėja, todėl atidaryti savo elektroninę parduotuvę, gali būti puiki idėja, kaip pradėti verslą namų sąlygomis. Šiuolaikinių technologijų pagalba, net ir neturint kompiuterinių žinių, savo elektroninę parduotuvę galima atsidaryti per vieną dieną. Šiuo atveju, sunkiausia yra sugalvoti kuom prekiauti, todėl prieš pradedant, būtinai atlikite rinkos analizę ir įvertinkite kiek žmonių pirktų jūsų parduodamas prekes.

Fotografija ir nuotraukų redagavimas

Fotografija – tai puikus būdas savo hobį paversti pelningu verslu namuose.

Fotografija – tai puikus būdas hobį paversti pelningu verslu namuose. Teikiant fotografijos paslaugas, galite specializuotis tam tikroje srityje ir pavyzdžiui užsiimti tik švenčių fotografavimu arba fotografuoti konkrečius objektus (gamtą, gyvūnus, miestą ar šiaip kompozicijas) ir nuotraukas pardavinėti internete. Dar viena pelninga sritis kurioje galite specializuotis - tai nuotraukų redagavimas. Gerų nuotraukų redaguotojų visuomet trūksta.

Patirties ir įgūdžių pardavimas arba „freelancinimas“

Konkrečios srities specialistas gali pats siūlyti savo paslaugas ir tapti laisvai samdomu darbuotoju arba freelanceriu.

Jeigu esate konkrečios srities specialistas – siūlykite savo paslaugas ir tapkite laisvai samdomu darbuotoju (freelanceriu). Pavyzdžiui, jei gerai mokate nors vieną užsienio kalbą, galite siūlyti vertėjo paslaugas. Jei sugebate mokyti ir perteikti žinias – tapkite korepetitoriumi ir mokinkite studentus bei moksleivius. Geriausia tai, kad daugumą laisvai samdomo darbuotojo paslaugų galima teikti virtualiai, todėl ilgainiui „freelancerio“ darbą galite paversti pačiu tikriausiu namų verslu!

Verslo namuose finansavimo galimybės

Sena patarlė sako: „Jei nori gauti, turi ir duoti“. Taip ir su verslu. Jei nori įkurti ir išvystyti savo verslą, pradžioje turi į jį kažką investuoti. Iš esmės investuoti galima 2 pagrindinius resursus – tai pinigus ir laiką. Paprastai kuo daugiau investuojate laiko, tuo mažiau pinigų tenka išleisti, tačiau dažnai vien laiko neužtenka, todėl veiklos pradžioje beveik neišvengiamai tenka ieškoti ir savo manų verslo finansavimo šaltinio. Dažniausiai jaunieji verslininkai turi tik keletą rimtų pasirinkimų kuriuos verta svarstyti: finansuoti verslą savomis lėšomis, ieškoti investuotojo arba imti paskolą.

Jei pradėti veiklai daug pinigų nereikia, namų verslą galite finansuoti iš asmeninių lėšų arba pasiskolinti pinigų iš savo šeimos narių, giminaičių bei draugų. Kaip garantą už paskolintus pinigus, galite pasiūlyti jiems savo naujojo verslo dalį. Tokiu būdu buvo įkurta ne viena šiuo metu žinoma verslo įmonė.

Jeigu lėšų reikia daugiau nei galite patys surinkti, pabandykite kreiptis į taip vadinamus „verslo angelus“ arba rizikos kapitalo fondus. Tai privatūs investuotojai arba jų valdomi fondai, investuojantys į jaunus ir greitą augimo potencialą turinčius verslus, kuriuose mato dideles plėtros galimybes ir aukštą pelningumą. Kadangi šio tipo investuotojus dažniausiai domina didelį augimo potencialą turinčios ir inovatyvios verslo idėjos, vargu ar juos pavyks sudominti tradiciniu smulkiu verslu namuose.

Dar vienas galimas šaltinis namų verslui finansuoti – tai paskola. Paskolą galima imti iš bankų, kredito unijų arba sutelktinio (minios) finansavimo platformų. Reikėtų paminėti, kad bankus dažniausiai domina tik stambus verslas, kadangi iš didesnių sandorių galima daugiau uždirbti. Su smulkiais verslais bankai paprastai bendrauja nenoriai ir visuomet reikalauja pateikti daug biurokratinės informacijos apie įmonės finansinę padėtį, pardavimų dinamiką, įmonės skolas ir panašiai. Kredito unijose biurokratijos mažiau tačiau ir ten paskolos išdavimas užtrunka pakankamai ilgai.

Verslo pradžioje labai svarbu laikas, todėl siekiant greitesnio finansavimo, vertėtų išbandyti sutelktinio arba minios finansavimo platformas. Pavyzdžiui tokios sutelktinio finansavimo platformos kaip „Savy“ arba „FinBee“ daug lanksčiau vertina skolinimo riziką, taigi ir paskolos čia yra išduodamos žymiai greičiau nei banke ar kredito unijoje. Mažiausia verslo paskolos suma paprastai yra 1000 Eur. Prašymą paskolai gauti galite užpildyti greičiau nei per 5 min., o prašymą patvirtinus, platformoje užsiregistravę investuotojai pradės jūsų paskolos finansavimą.

Raskite tinkamiausią veiklą ir jūsų naujas verslas namuose taps pelningesnis už pagrindinį darbą

Pabaigai norėtume pasakyti, kad prieš pradedant bet kokią veiklą yra labai svarbu gerai apgalvoti savo tikslus ir motyvaciją. Jeigu sukurtas namų verslas jums neteiks jokio malonumo, motyvacija tokį verslą plėtoti labai greitai pradings ir verslas bus pasmerktas žlugimui. Kam pradėti verslą kuris žlugs? Rinkdamiesi verslo namuose idėją, pasistenkite surasti sau tinkamiausią veiklą, tokią kuri jums teiktų malonumą. Tik tokiu atveju jūs būsite pakankamai motyvuoti plėtoti savo namų verslą, kol jis taps pelningesnis už pagrindinį darbą.

Smulkus verslas, šiuo metu gali būti pradėtas namuose lengviau nei bet kada anksčiau. Šiuolaikinės technologijos beveik panaikino atstumą tarp jūsų ir jūsų būsimų klientų, o daugelį kasdienių darbų galima atlikti internetu. Iš tiesų, pasaulyje vyksta spartūs pokyčiai, todėl reikėtų nepraleisti atsiradusių puikių galimybių.

Straipsnio santrauka
Kaip verslas namų sąlygomis gali tapti sėkmingu ir kokios verslo idėjos namuose gali būti pačios pelningiausios?

Straipsnio pavadinimas: Kaip verslas namų sąlygomis gali tapti sėkmingu ir kokios verslo idėjos namuose gali būti pačios pelningiausios?

Aprašymas: Nuosavas verslas namuose, tampa greitai plintančiu pajamų gavimo modeliu. Straipsnyje rasite puikių idėjų kokiu verslu užsiimti namuose galite jau šiandien bei patarimų kaip jį sėkmingai pradėti.

Paskelba: 2019-08-19

Atnaujinta: 2024-03-26

Leidėjas: Investicijos ir Finansai

InvesticijosirFinansai.lt

Sužinokite daugiau

Svetainė InvesticijosIrFinansai.lt nėra skolintojas, finansų ekspertas, patarėjas ar jokia kita finansinė institucija. Šioje svetainėje pateikiamas turinys nėra ir neturėtų būti suprantamas kaip patarimas, rekomendacija, pasiūlymas ar skatinimas pirkti, parduoti, sudaryti sandorį ar atlikti kitus veiksmus su finansinėmis priemonėmis. Prieš priimant sprendimą investuoti, primygtinai rekomenduojame atidžiai įvertinti savo finansinę situaciją, pasikonsultuoti su nepriklausomu finansų patarėju ir įsitikinti, jog aiškiai suprantate su investicija susijusią riziką. Investuokite atsakingai!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su mūsų Privatumo politika ir slapukų naudojimu.