Greitieji kreditai nemokamai – tai tokie kreditai, kuriems neskaičiuojamos palūkanos. Greitasis kreditas nemokamai paprastai yra išduodamas naujiems paskolų bendrovių klientams. Norint pasiskolinti pigiai, skolinkitės nemokamai!

Pasiskolinus pinigų iš banko ar kitų kredito įstaigų, dažniausiai juos tenka grąžinti su tam tikromis palūkanomis. Tačiau taip vadinamos nemokamos paskolos, gali stipriai palengvinti pasiskolintų pinigų grąžinimą ir leisti nemažai sutaupyti. Pasiskolinti nemokamai dažniausiai siūloma naujiems paskolų bendrovių klientams, tačiau ar tikrai greitasis kreditas nemokamai yra toks jau nemokamas? Taigi, šiame straipsnyje nusprendėme aptarti pačius svarbiausius nemokamų kreditų teikimo klausimus.

Kam greitasis kreditas nemokamai gali būti suteikiamas?

Ar tikrai greitasis kreditas nemokamai yra toks jau nemokamas?

Greitieji kreditai nemokamai – tai paskolų bendrovių išduodami greitieji kreditai be palūkanų, kurie yra siūlomi naujiems bendrovių klientams. Tokie kreditai gali būti suteikiami asmenims, kurie atitinka visus klientui keliamus reikalavimus. Pavyzdžiui, yra pilnametis, gauna nuolatines pajamas bei neturi pradelstų ir negrąžintų įsiskolinimų. Suteikiant nemokamą greitąjį kreditą, taip pat yra vertinamas ir paskolos prašančio kliento įsipareigojimų ir gaunamų pajamų santykis, kuris negali būti didesnis kaip 40 proc. Kitaip sakant, greitasis kreditas nemokamai gali būti suteiktas tik tokiam klientui, kurio mėnesinės paskolų įmokos yra ne didesnės kaip 40 proc. visų gaunamų pajamų.

Greitieji kreditai nemokamai – kokių sąlygų tikėtis?

Greitieji kreditai nemokamai dažniausiai yra suteikiami trumpam laikotarpiui, o paskolos suma nebūna labai didelė. Kadangi greitieji kreditai Lietuvoje daugiausiai yra išduodami internetu, nemokamo greitojo kredito paraišką taip pat turėsite užpildyti internetinėje kredito įstaigos svetainėje. Nors greitasis kreditas yra suteikiamas nemokamai, prieš sudarant tokios paskolos sutartį, rekomenduojame tiksliai išsiaiškinti visas skolinimo sąlygas. Būtinai pasitikslinkite, kokius papildomus administravimo ar vėlavimo mokesčius gali tekti mokėti, kokios baudos yra numatytos pažeidus sutarties sąlygas. Neįvertinus visų aplinkybių, nemokamas greitasis kreditas gali tapti jūsų nemažu rūpesčiu.

Nemokamas greitasis kreditas yra rimtas įsipareigojimas

Greitasis kreditas, kuris yra suteikiamas nemokamai, tai lygiai toks pat finansinis įsipareigojimas, kaip ir bet kuri kita paskola. Todėl nemokamais greitaisiais kreditais reikėtų susivilioti tik tuomet, kai jums tikrai reikia pasiskolinti. Kita vertus, net ir gavus kreditą nemokamai, visuomet atminkite, jog greitieji kreditai yra labai brangūs, todėl juos reikia grąžinti kuo skubiau.

Straipsnio santrauka
Greitieji kreditai nemokamai – galimybė pasiskolinti ir nemokėti kredito palūkanų

Straipsnio pavadinimas: Greitieji kreditai nemokamai – galimybė pasiskolinti ir nemokėti kredito palūkanų

Aprašymas: Greitieji kreditai nemokamai – tai tokie kreditai, kuriems neskaičiuojamos palūkanos. Greitasis kreditas nemokamai paprastai yra išduodamas naujiems paskolų bendrovių klientams. Norint pasiskolinti pigiai, skolinkitės nemokamai!

Paskelba: 2021-12-08

Atnaujinta: 2021-12-08

Leidėjas: Investicijos ir Finansai

InvesticijosirFinansai.lt

Sužinokite daugiau

Svetainė InvesticijosIrFinansai.lt nėra skolintojas, finansų ekspertas, patarėjas ar jokia kita finansinė institucija. Šioje svetainėje pateikiamas turinys nėra ir neturėtų būti suprantamas kaip patarimas, rekomendacija, pasiūlymas ar skatinimas pirkti, parduoti, sudaryti sandorį ar atlikti kitus veiksmus su finansinėmis priemonėmis. Prieš priimant sprendimą investuoti, primygtinai rekomenduojame atidžiai įvertinti savo finansinę situaciją, pasikonsultuoti su nepriklausomu finansų patarėju ir įsitikinti, jog aiškiai suprantate su investicija susijusią riziką. Investuokite atsakingai!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su mūsų Privatumo politika ir slapukų naudojimu.