Norite kreiptis dėl greitos paskolos nuo 18 metų suteikimo? Susipažinkite su savo galimybėmis pasiskolinti pinigų kredito įstaigose ir kokių reikalavimų iš jų galite sulaukti.

Jeigu jums skubiai prireikė pasiskolinti ir neseniai atšventėte aštuonioliktą gimtadienį – sveikiname, kadangi Lietuvoje veikia tikrai nemažai bendrovių kuriose yra suteikiamos greitos paskolos nuo 18 metų. Tokios momentinės paskolos dažniausiai praverčia pasitaikius didelėms akcijoms ir norint nusipirkti trokštamą prekę pigiau, išsiruošus į neplanuotą kelionę ar tiesiog netikėtai pritrūkus nedidelės sumos pinigų. Taigi, galima sakyti, kad šiuo metu, dėl paskolos gali kreiptis visi mūsų šalies gyventojai nuo 18 metų. Viskas ko reikia, tai susirasti geriausią paskolos variantą ir juo pasinaudoti.

Ar tikrai lengva gauti greitą paskolą nuo 18 metų?

Jei asmuo atitinka įstatymuose bei pačios paskolų bendrovės numatytus reikalavimus, tikrai neturėtų kilti didelių problemų gauti greitą paskolą net ir nuo 18 metų.

Paprastai visos finansinės paslaugos pilnamečiams asmenims, mūsų šalyje yra suteikiamos vienodomis sąlygomis. Taigi, jei asmuo atitinka įstatymuose bei pačios paskolų bendrovės numatytus reikalavimus, tikrai neturėtų kilti didelių problemų gauti greitą paskolą net ir nuo 18 metų. Iš kitos pusės, vertinant objektyviai, ne visi jaunuoliai tik pradėję savarankišką gyvenimą, gali atitikti taikomus reikalavimus. Tad toliau mums reikėtų pasigilinti kokius pagrindinius reikalavimus paskolų bendrovės taiko savo klientams, kurie kreipiasi dėl greitos paskolos internetu suteikimo.

Pagrindiniai rodikliai, kuriais remiantis paskolų bendrovės atsirenka kuriems klientams suteikti paskolą yra klientų pajamos ir jų kredito istorija. Taigi, norint gauti greitą paskolą, jau nuo 18 metų reikia turėti pastovių pajamų. Akivaizdu, kad dar neseniai dirbti pradėję jaunuoliai, dažniausiai negali pasigirti labai dideliais atlyginimais, todėl ir imamos paskolos dydis neturėtų būti labai didelis. Šioje vietoje, didžiausias jaunų žmonių privalumas gali būti švari kredito istorija, kuomet jauni žmonės dar nėra niekada buvę įrašyti į skolininkų sąrašus.

Taigi, kaip minėjome, greitos paskolos nuo 18 metų tikrai gali būti išduodamos, svarbu tik atitikti taikomus reikalavimus. Svarbiausia turėti nuolatinių pajamų ir švarią kredito istoriją. Reikėtų pažymėti, kad greitos paskolos įsiskolinusiems arba bedarbiams yra suteikiamos žymiai sunkiau net ir vyresniems žmonėms, todėl tik pilnametystės sulaukusiam jaunuoliui, paskolų bendrovės savo paslaugas teiks atsargiau. Žinoma, tik sulaukus 18 metų reikia mokytis ir studijuoti, todėl ne visada gali pavykti susirasti gerai apmokamą darbą pilnu etatu, tačiau tokios paskolos paprastai nėra itin didelės, todėl kreipiantis dėl skolinantis nedidelę sumą pinigų, dažniausiai gali pakakti ir nedidelių pajamų.

Ko reikia norint gauti greitą paskolą nuo 18 metų?

Greitos paskolos nuo 18 metų yra suteikiamos be užstato, todėl šiuo atveju, užstatas yra pats žmogus ir jo sugebėjimas iš savo gaunamo atlyginimo gautą paskolą grąžinti. Žinoma, kiekviena kredito įstaiga gali taikyti šiek tiek skirtingus reikalavimus, tačiau bendru atveju, norint gauti greitą paskolą, klientai turi atitikti šias sąlygas:

  • Turėti nuolatinių pajamų
  • Nebūti įtrauktam į skolininkų sąrašus
  • Turėti atsidarius savo banko sąskaitą

Dėl paskolos kreipiantis darbo metu, atsakymą dėl jos suteikimo arba nesuteikimo galima gauti per 10-15 minučių, todėl galima sakyti, kad greitos paskolos nuo 18 metų yra suteikiamos per labai trumpą laiką. Patvirtinus paskolos paraišką, pinigai per kelias minutes patenka į jūsų banko sąskaitą. Beje, pildant paskolos paraišką, labai svarbu tiksliai nurodyti prašomus duomenis, nes netikslūs asmens duomenys dažnai tampa ir atsisakymo skolinti klientui priežastimi.

Prieš skolinantis įvertinkite savo finansines galimybes

Nors greitos paskolos nuo 18 metų suteikiamos palyginus lengvai, nereikia pamiršti, kad net ir nedidelė paskola yra finansinis įsipareigojimas, kurį svarbu vykdyti tinkamai ir laiku. Visų pirma, greitai suteikiamos paskolos yra bene pats brangiausias skolinimosi būdas visoje paskolų rinkoje, todėl tokią paskolą gavus, pasistenkite ją grąžinti kaip galima skubiau.

Taip pat, prieš priimant sprendimą kreiptis dėl paskolos suteikimo, labai svarbu gerai įvertinti savo finansinę situaciją ir realias galimybes laiku grąžinti pasiskolintus pinigus. Juk netinkamai vykdomi įsipareigojimai gali turėti didelių ilgalaikių neigiamų pasekmių – susigadinus kredito istoriją, vėliau bus itin sunku gauti paskolą geromis sąlygomis. Taigi, paskolos ėmimas yra rimtas finansinis žingsnis, todėl visuomet skolinkitės atsakingai.

Straipsnio santrauka
Kur kreiptis dėl greitos paskolos sulaukus 18 metų?

Straipsnio pavadinimas: Kur kreiptis dėl greitos paskolos sulaukus 18 metų?

Aprašymas: Norite kreiptis dėl greitos paskolos nuo 18 metų suteikimo? Susipažinkite su savo galimybėmis pasiskolinti pinigų kredito įstaigose ir kokių reikalavimų iš jų galite sulaukti.

Paskelba: 2022-04-28

Atnaujinta: 2022-04-28

Leidėjas: Investicijos ir Finansai

InvesticijosirFinansai.lt

Sužinokite daugiau

Svetainė InvesticijosIrFinansai.lt nėra skolintojas, finansų ekspertas, patarėjas ar jokia kita finansinė institucija. Šioje svetainėje pateikiamas turinys nėra ir neturėtų būti suprantamas kaip patarimas, rekomendacija, pasiūlymas ar skatinimas pirkti, parduoti, sudaryti sandorį ar atlikti kitus veiksmus su finansinėmis priemonėmis. Prieš priimant sprendimą investuoti, primygtinai rekomenduojame atidžiai įvertinti savo finansinę situaciją, pasikonsultuoti su nepriklausomu finansų patarėju ir įsitikinti, jog aiškiai suprantate su investicija susijusią riziką. Investuokite atsakingai!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su mūsų Privatumo politika ir slapukų naudojimu.