Netikėtai prireikė pasiskolinti pinigų? Greitieji kreditai visą parą – tai kas gali padėti patekus į nenumatytą situaciją. Tačiau būtina skolintis labai atsargiai!

Kilus nenumatytai situacijai ir netikėtai prireikus pinigų, pradedame ieškoti, iš kur būtų galima pasiskolinti nedidelę sumą. Paprastai tokiais atvejais mums pagelbėja giminės arba geri bičiuliai. Tačiau ką daryti tada, jeigu su asmeniniais finansais striuka ir visiems mūsų pažįstamiems? Na, o tada jau tenka kreiptis į kreditų bendroves, visą parą teikiančias greituosius kreditus savo klientams. Ir iš tiesų, tokių bendrovių išduodami greiti kreditai visą parą, kartais gali labai stipriai palengvinti neplanuotai ir nedėkingai susiklosčius įvairioms situacijoms. Taigi, kad tais atvejais, kai skubiai reikia pinigų, tiksliai žinotumėte kur kreiptis, kviečiame susipažinti su greitųjų kreditų visą parą teikimo niuansais.

Greitas kreditas visą parą – susipažinkime iš arčiau

Greitieji kreditai visą parą – tai įprasti nedidelės vertės greitieji kreditai, dėl kurių galima kreiptis bet kuriuo paros metu.

Greitieji kreditai visą parą – tai įprasti nedidelės vertės greitieji kreditai, dėl kurių galima kreiptis bet kuriuo paros metu. Greiti kreditai visą parą paprastai yra suteikiami per ne daugiau kaip 20 minučių ir grąžinami per 20-30 dienų. Klientai, kurie kreipiasi dėl greitųjų kreditų visą parą suteikimo, gerai žino, jog tai yra brangus skolinimosi būdas, todėl tokios skolos turi būti kuo greičiau grąžinamos. Kadangi šių kreditų vertė palyginus nėra didelė, jie klientams suteikiami žymiai lengviau ir greičiau nei įprastos vartojimo paskolos.

Nors dėl greito kredito visą parą suteikimo galite kreiptis 24/7, reikėtų pasakyti, jog pagal mūsų šalyje galiojančius įstatymus, kreditai gali būti suteikiami iki 22 valandos. Taigi, jeigu kreipsitės labai vėlai, paskolų bendrovė tiesiog gali nespėti apdoroti jūsų užklausos ir patį kreditą išduos tik kitos dienos ryte.

Renkamės geriausią greitojo kredito visą parą pasiūlymą

Pirma reikėtų pasakyti, kad greitieji kreditai Lietuvoje yra pakankamai gerai išsiplėtojusi paskolų rinkos šaka. Čia veikia tikrai nemažai greituosius kreditus visą parą galinčių suteikti paskolų bendrovių, todėl prireikus tokios finansinės paslaugos, ją tikrai be vargo gausite. Kita vertus, skolinantis pirmą kartą ir neturint patirties, tikrai galima pasiklysti tarp daugybės įvairių pasiūlymų. Todėl toliau aptarsime, kaip reikėtų išsirinkti geriausiai jūsų asmeninius poreikius atitinkantį skolinimosi variantą.

Atminkite, kad greitieji kreditai visą parą yra pakankamai brangus skolinimosi būdas, todėl renkantis paskolos pasiūlymą, būtinai atkreipkite dėmesį į siūlomą kredito kainą. Visų pirma jums reikia kreiptis į kuo daugiau greituosius kreditus teikiančių paskolų bendrovių ir gauti iš jų konkrečius pasiūlymus. Tik turėdami jums skirtus paskolų pasiūlymus, jūs galėsite matyti kokiomis sąlygomis kredito bendrovės yra pasiruošusios jums suteikti paskolą.

Susirinkus visus gautus paskolų pasiūlymus, galite juo palyginti tarpusavyje. Atkreipkite dėmesį ne tik į siūlomą palūkanų normą, bet ir kitas sąlygas. Pavyzdžiui, vienos kredito bendrovės gali siūlyti žemesnes palūkanas, net taikyti įvairius papildomus mokesčius, o kitos atvirkščiai – siūlyti aukštesnes palūkanas, bet netaikyti jokių papildomų mokesčių. Tačiau atminkite, kad nepaisant išsirinkto skolinimosi varianto, greitieji kreditai visiems klientams yra vienodai brangūs, todėl šį įsiskolinimą reikėtų stengtis kuo greičiau padengti.

Galiausiai nepamirškite pasidomėti siūlomomis akcijomis ar kitais specialiais pasiūlymais. Savaime suprantama, jog kreipiantis dėl greito kredito visą parą suteikimo, pinigų reikia čia ir dabar, tačiau skyrus šiek tiek laiko akcijų paieškai, galima pasiskolinti tikrai palankiomis sąlygomis.

Atsargiai – greitas kreditas visą parą yra labai brangus skolinimosi būdas

Pabaigai norėtume dar kartą pažymėti, jog greiti kreditai visą parą yra bene brangiausios paskolos visoje paskolų rinkoje. Dažniausiai šių kreditų metinės palūkanos ne tik siekia, bet ir viršija 40 proc., todėl tokias skolas reikėtų stengtis kuo greičiau sugrąžinti. Kitaip sakant, greiti kreditai visą parą yra skirti trumpalaikiams ir netikėtai kilusiems rūpesčiams spręsti, todėl rūpesčiams išsisprendus, kreditą reikėtų grąžinti nedelsiant.

Straipsnio santrauka
Greitas kreditas visą parą – kai reikia pasiskolinti netikėtai

Straipsnio pavadinimas: Greitas kreditas visą parą – kai reikia pasiskolinti netikėtai

Aprašymas: Netikėtai prireikė pasiskolinti pinigų? Greitieji kreditai visą parą – tai kas gali padėti patekus į nenumatytą situaciją. Tačiau būtina skolintis labai atsargiai!

Paskelba: 2021-08-03

Atnaujinta: 2021-12-10

Leidėjas: Investicijos ir Finansai

InvesticijosirFinansai.lt

Sužinokite daugiau

Svetainė InvesticijosIrFinansai.lt nėra skolintojas, finansų ekspertas, patarėjas ar jokia kita finansinė institucija. Šioje svetainėje pateikiamas turinys nėra ir neturėtų būti suprantamas kaip patarimas, rekomendacija, pasiūlymas ar skatinimas pirkti, parduoti, sudaryti sandorį ar atlikti kitus veiksmus su finansinėmis priemonėmis. Prieš priimant sprendimą investuoti, primygtinai rekomenduojame atidžiai įvertinti savo finansinę situaciją, pasikonsultuoti su nepriklausomu finansų patarėju ir įsitikinti, jog aiškiai suprantate su investicija susijusią riziką. Investuokite atsakingai!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su mūsų Privatumo politika ir slapukų naudojimu.