Norite pasiskolinti greitai, tačiau nepermokėti už suteiktą paskolą? Sužinokite, kurios kreditų bendrovės gali jums paskolinti ne tik greitai, bet ir pačiomis geriausiomis sąlygomis rinkoje.

Tikriausiai ne vienam iš skaitytojų yra tekę kreiptis į pasirinktą kreditų bendrovę dėl paskolos suteikimo. Juk skolintis gali tekti dėl pačių įvairiausių priežasčių – netikėtai pristigus pinigų kelioms dienoms iki atlyginimo, susirengus neplanuotų atostogų ar prireikus įsigyti rimtesnį pirkinį. Daugelis galėtų pasakyti, kad su skolinimusi ir kreditų bendrovių veikla yra daugiau ar mažiau susipažinęs. Bet iš kitos pusės, ieškant kurios kreditų bendrovės galėtų norimą paskolą suteiki, dažniausiai yra apsiribojama tik pirmais paieškos rezultatais. Taigi šiame straipsnyje trumpai apžvelgsime kredito rinką ir pasiaiškinsime, kurios greitųjų kreditų bendrovės, savo klientus aptarnauja ne tik greitai, bet ir pigiai.

Greitųjų kreditų bendrovės skolina greitai

Ar žinote kurios greitųjų kreditų bendrovės, savo klientus aptarnauja ne tik greitai, bet ir pigiai?

Nenumatytais atvejais, kai pinigų reikia čia ir dabar, dažniausiai yra ieškomas greitas kreditas ir jį suteikti galinti kreditų bendrovė. Greitųjų kreditų bendrovės akcentuoja kuo greitesnį savo klientų aptarnavimą, todėl suteikti paskolą gali per 20 ar net 10 minučių. Šiose bendrovėse suteikiamos palyginus nedidelės vertės paskolos, todėl skolinimo procesas yra greitas ir paprastas. Jei skubiai prireikė pasiskolinti nedidelę sumą pinigų,  į greitųjų kreditų bendrovę dažniausiai galite kreiptis internetu. Beje, rinkoje taip pat yra išduodami ir greitieji kreditai telefonu arba SMS žinute. Taigi, jeigu jums skubiai reikia pinigų, tačiau pasiskolinti nėra iš kur, greitųjų kreditų bendrovės gali tapti vienu iš skolinimosi variantų.

Kita vertus, labai svarbu pažymėti didelę greitųjų kreditų kainą ir milžiniškas palūkanas, kurias jums teks mokėti pasiskolinus. Tiesa ta, kad greitųjų kreditų bendrovės skolina ne tik labai greitai, bet ir labai brangiai. Labai dažnai greitųjų kreditų palūkanos siekia 40 proc. ar net daugiau. Todėl į greitųjų kreditų bendroves rekomenduojame kreiptis tik tokiu atveju, jeigu paskola yra labai nedidelė ir trumpalaikė.

Kreditų bendrovės galinčios paskolinti tiesiog vartojimui

Iš kitos pusės, kartais pasiskolinti tenka ne atsitikus nenumatytai situacijai, o tiesiog suplanavus didesnį pirkinį ar prireikus pinigų vartojimui. Tokias paskolas teikia vartojimo kreditų bendrovės arba įvairios tarpusavio skolinimo platformos. Pasiskolinti vartojimui galima beveik visais gyvenimo atvejais, kadangi gautus pinigus galima išleisti savo nuožiūra. Vartojimo paskolos yra suteikiamos be jokio užstato, todėl šiuo atveju, kredito bendrovės skiria didelį dėmesį kliento kreditingumo vertinimui. Juk pagrinde nuo kliento patikimumo priklausys ar vartojimo paskola bus grąžinta laiku.

O kuri kreditų bendrovė tinka jums?

Taigi, norint pasiskolinti geriausiomis sąlygomis, visų pirma reikia aiškiai žinoti, kokiam tikslui yra reikalinga paskola. Nuo paskolos tikslo, iš esmės, priklausys į kurią kreditų bendrovę jums bus parankiausia kreiptis. Paskolas netikėtiems atvejams, kai pasiskolinti reikia itin skubiai, puikiai aptarnauja greitųjų kreditų bendrovės. Iš kitos pusės, jei prireikė pinigų iš anksto apgalvotam pirkiniui, vartojimo kreditų bendrovės yra tos finansų įstaigos į kurias reikėtų kreiptis pirmiausia.

Straipsnio santrauka
Kreditų bendrovės galinčios paskolinti pačiomis geriausiomis sąlygomis

Straipsnio pavadinimas: Kreditų bendrovės galinčios paskolinti pačiomis geriausiomis sąlygomis

Aprašymas: Norite pasiskolinti greitai, tačiau nepermokėti už suteiktą paskolą? Sužinokite, kurios kreditų bendrovės gali jums paskolinti ne tik greitai, bet ir pačiomis geriausiomis sąlygomis rinkoje.

Paskelba: 2021-12-04

Atnaujinta: 2021-12-10

Leidėjas: Investicijos ir Finansai

InvesticijosirFinansai.lt

Sužinokite daugiau

Svetainė InvesticijosIrFinansai.lt nėra skolintojas, finansų ekspertas, patarėjas ar jokia kita finansinė institucija. Šioje svetainėje pateikiamas turinys nėra ir neturėtų būti suprantamas kaip patarimas, rekomendacija, pasiūlymas ar skatinimas pirkti, parduoti, sudaryti sandorį ar atlikti kitus veiksmus su finansinėmis priemonėmis. Prieš priimant sprendimą investuoti, primygtinai rekomenduojame atidžiai įvertinti savo finansinę situaciją, pasikonsultuoti su nepriklausomu finansų patarėju ir įsitikinti, jog aiškiai suprantate su investicija susijusią riziką. Investuokite atsakingai!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su mūsų Privatumo politika ir slapukų naudojimu.