Netikėtai prireikė truputį pasiskolinti, bet vis dar turite negrąžintų skolų? Susipažinkite su pagrindiniais bendrovių keliamais reikalavimais skolų turintiems klientams ir įvertinkite realias savo galimybes pasiskolinti.

Realybė tokia, jog kartais, net ir tvarkingai savo asmeninius finansus tvarkantiems žmonėms tenka pasiskolinti visiškai nenumatytoms išlaidoms. Tačiau kur kreiptis, jeigu jums skubiai reikia pinigų būtent tuomet, kai dar nesate gražinę turimos paskolos? Juk praktikoje galima dažnai išgirsti istorijų, kuomet kreditų bendrovės atsisako suteikti naują paskolą, jeigu žmogus dar nėra išsimokėjęs turimos. Taigi, šiame straipsnyje išsiaiškinsime, kokiomis tiksliai sąlygomis suteikiami greitieji kreditai įsiskolinusiems žmonėms ir ar apskritai verta skolintis, jau turint tam tikrų įsiskolinimų.

Kokių sąlygų tikėtis jau turint įsiskolinimų?

Greitieji kreditai įsiskolinusiems ar dar turimų kreditų negrąžinusiems žmonėms yra suteikiami taikant papildomus reikalavimus, aukštesnės palūkanas bei atliekant žymiai griežtesnį kliento kreditingumo vertinimą.

Pačioje pradžioje svarbu paminėti, kad įvairūs greitieji kreditai įsiskolinusiems ar dar turimų kreditų negrąžinusiems žmonėms, tikrai nėra didelė naujiena. Greitieji kreditai mūsų šalyje yra suteikiami net ir klientams, turintiems nepadengtų skolų. Žinoma, tokios paskolos bus teikiamos taikant papildomus reikalavimus, aukštesnės palūkanas bei atliekant žymiai griežtesnį kliento kreditingumo vertinimą. Juk kiekviena kredito įstaiga siekia tiksliai įvertinti naujo kliento galimybes grąžinti pasiskolintus pinigus.

Greitieji kreditai įsiskolinusiems klientams, skirtingose kredito įstaigose gali būti suteikiami visiškai skirtingomis sąlygomis. Todėl savaime suprantama, jog konkrečios greitojo kredito sąlygos bus pasiūlytos tik bendrovėje užpildžius ir pateikus paskolos paraišką. Bendru atveju, jums pasiūlytos kredito sąlygos priklauso nuo daugelio kriterijų, iš kurių svarbiausi – tai jūsų gaunamos pajamos, turimų įsiskolinimų dydis bei kredito istorija.

Greitieji kreditai įsiskolinusiems žmonėms – ne visada pats geriausias sprendimas

Svarbu paminėti, kad įvairūs greitieji kreditai ir kitos panašios paskolos yra bene brangiausias būdas pasiskolinti pinigų. Taigi, jeigu jums tikrai prireikė pinigų, pirma siūloma apsvarstyti kitus galimus skolinimosi būdus. Galbūt turite galimybę pasiskolinti iš tėvų, giminaičių ar draugų? Jau turint tam tikrų įsiskolinimų, naują paskolą reikėtų imti labai atsakingai. Juk pasiskolinti brangiai galėsite visada, todėl pirma vertėtų paieškoti pigesnių alternatyvų.

Dar viena išeitis pasiskolinti pigiau – tai pabandyti susitarti su esamu kreditoriumi dėl naujos paskolos suteikimo. Šiuo metu, nemažai kredito įstaigų gali suteikti taip vadinamus refinansavimo kreditus. Iš esmės kredito bendrovės nėra suinteresuotos prarasti klientą, ypač jeigu tas klientas tvarkingai vykdė visus savo įsipareigojimus. Būtent todėl iškilus poreikiui pasiskolinti papildomai, pirma reikėtų kreiptis į kredito įstaigą, kurioje jau turite paskolą.

Būdami įsiskolinę greituosius kreditus imkite labai atsargiai

Kaip minėjome, greitieji kreditai telefonu yra bene brangiausias būdas pasiskolinti, todėl tokius kreditus reikia imti labai atsakingai. Kadangi greitieji kreditai įsiskolinusiems žmonėms yra suteikiami ypač aukštomis palūkanomis, brangiai kainuoja ir tokios skolos grąžinimas. Kita vertus, gyvenime gali susiklostyti įvairių situacijų, todėl apie tokią galimybę pasiskolinti taip pat verta žinoti. Tačiau jeigu teko pasiskolinti tokiomis aplinkybėmis, pasistenkite kaip įmanoma greičiau šią skolą grąžinti.

Straipsnio santrauka
Greitas kreditas įsiskolinusiems – kokių skolinimosi sąlygų gali tikėtis skolų turintis klientas?

Straipsnio pavadinimas: Greitas kreditas įsiskolinusiems – kokių skolinimosi sąlygų gali tikėtis skolų turintis klientas?

Aprašymas: Netikėtai prireikė truputį pasiskolinti, bet vis dar turite negrąžintų skolų? Susipažinkite su pagrindiniais bendrovių keliamais reikalavimais skolų turintiems klientams ir įvertinkite realias savo galimybes pasiskolinti.

Paskelba: 2021-12-04

Atnaujinta: 2024-03-26

Leidėjas: Investicijos ir Finansai

InvesticijosirFinansai.lt

Sužinokite daugiau

Svetainė InvesticijosIrFinansai.lt nėra skolintojas, finansų ekspertas, patarėjas ar jokia kita finansinė institucija. Šioje svetainėje pateikiamas turinys nėra ir neturėtų būti suprantamas kaip patarimas, rekomendacija, pasiūlymas ar skatinimas pirkti, parduoti, sudaryti sandorį ar atlikti kitus veiksmus su finansinėmis priemonėmis. Prieš priimant sprendimą investuoti, primygtinai rekomenduojame atidžiai įvertinti savo finansinę situaciją, pasikonsultuoti su nepriklausomu finansų patarėju ir įsitikinti, jog aiškiai suprantate su investicija susijusią riziką. Investuokite atsakingai!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su mūsų Privatumo politika ir slapukų naudojimu.